spezza hozzászólása:

Megvoltak a helyzeteink ráadásul nem is kicsik hogy egy döntetlent kihozzunk a meccsből de kimaradt minden. Kb 20 percig voltunk jobbak a Tampánál összesen a meccsen. A második harmad közepétől a harmad harmad közepéig nagyjából. Amúgy szinte törvényszerű volt hogy a liga jelenlegi legerősebb csapata egy 0-4 után nyerni fog csinálhatunk mi bármit :idiota:

Két emberelőnyös gólllal megalapozták a győzelmet, mert egyébként nem az volt hogy helyzetet helyzet után dolgoztak ki. Csakhát a Tampa védelme elsőosztályú sajnos. Nem hiába mondja 10ből 9 szakértő a tengerentúlon hogy a Tampa a legnagyobb esélyes a kupára...

Lehet nekünk is ligautolsónak kéne lennünk mert a Tampának is onnan ívelt fel a dolog...meg most a Torontonak is...csak hát akkorse akarnám azt átélni mint mikor a Tampa a Flyerssel egyetemben 10-20 pontokkal lemaradva kullogott a liga végén pár éve...